Vorstellungen

Suche nach einer Vorstellung

Suche nach einem Ort oder einem Monat

10April

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

13:00 Urheilukuja

10April

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

17:00 Urheilukuja

12April

Tammisaari-Ekenäs Markkinakenttä

17:00 Fleminginkatu

14April

Vihti K-kaupan kenttä

15:30 Kirjavantie 3

14April

Vihti K-kaupan kenttä

18:30 Kirjavantie 3

16April

Forssa Pilvenmäki

15:30 Pilvenmäentie 7

16April

Forssa Pilvenmäki

18:30 Pilvenmäentie 7

17April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

18:30 Puusepänkatu 9

18April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

13:00 Puusepänkatu 9

18April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

17:00 Puusepänkatu 9

19April

Turenki Koulun kenttä

17:00 Koulutie

20April

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

21April

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

22April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

23April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

24April

Kotka Ruonalan kenttä

15:30 Mussalontie 280

24April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

25April

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

26April

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

27April

Inkeroinen Kajalan kenttä

18:30 Kiekkokuja 1

28April

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

29April

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

01Mai

Heinola Ravirata

13:00 Mustaportinkatu

01Mai

Heinola Ravirata

17:00 Mustaportinkatu

02Mai

Jämsänkoski Myllymäen kenttä

18:00 Metsäoppilaitoksentie

03Mai

Mänttä Länsi-Koskelan kentt

17:00 Koskelankatu 7

04Mai

Keuruu Pallokenttä

18:30 Samuli Rantasentie

05Mai

Virrat Jäähallin piha

18:30 Urheilukuja 2

06Mai

Alavus Jäähallin kenttä

18:30 Lakiantie 5

07Mai

Jalasjärvi Lumiahon kenttä

18:30 Mäntylammintie 1

08Mai

Kauhajoki Urheilukeskus

18:30 Kenttätie 15

09Mai

Kurikka Paulaharjun kenttä

17:00 Paulaharjuntie 33

11Mai

Seinäjoki Törnävän kenttä

15:30 Huhtalantie

11Mai

Seinäjoki Törnävän kenttä

18:30 Huhtalantie

12Mai

Lapua Latosaari

18:30 Huhtalantie 142

13Mai

Alajärvi Yläkoulun kenttä

18:30 Kaupintie

14Mai

Suolahti Isomäen kenttä

18:30 Pölkinkatu

15Mai

Suonenjoki Pallokenttä

18:30 Koulukatu

16Mai

Pieksämäki Länsirinteen kenttä

17:00 Sinikellonkuja

17Mai

Varkaus Keskuskenttä

17:00 Osmajoentie

18Mai

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

19Mai

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

20Mai

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

18:30 Luuniemenkatu 3

21Mai

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

17:00 Luuniemenkatu 3

22Mai

Kiuruvesi Nivan kenttä

18:30 Soinintie 2

23Mai

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

24Mai

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

26Mai

Jääli Pallokenttä

18:30 Jäälintie

27Mai

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

28Mai

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

29Mai

Tornio Aittakenttä

15:30 Lukiokatu

29Mai

Tornio Aittakenttä

18:30 Lukiokatu

30Mai

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163

31Mai

Rovaniemi Ounaspaviljonki

13:00 Sodankyläntie 163

31Mai

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163