Performances

Search for a performance

Search by location or month

07Aug

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

14:00 Urheilukuja

07Aug

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

18:00 Urheilukuja

09Aug

Vihti K-kaupan kenttä

18:30 Kirjavantie 3

11Aug

Hollola Heinsuon urh.keskus

18:30 Tiilijärventie 9

12Aug

Nastola Niinitien kenttä

18:30 Niinitie

13Aug

Inkeroinen Kalajan kenttä

18:30 Kiekkokuja 1

14Aug

Hamina Suomenlipun aukio

17:00 Lepikonranta

15Aug

Hamina Suomenlipun aukio

13:00 Lepikonranta

15Aug

Hamina Suomenlipun aukio

17:00 Lepikonranta

16Aug

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

17Aug

Kotka Ruonalan kenttä

15:30 Mussalontie 280

17Aug

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

18Aug

Heinola Ravirata

18:30 Mustaportinkatu

19Aug

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

18:30 Puusepänkatu 9

20Aug

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

15:30 Puusepänkatu 9

20Aug

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

18:30 Puusepänkatu 9

21Aug

Forssa Pilvenmäki

17:00 Pilvenmäentie 7

22Aug

Salo Tupurin kenttä

17:00 Taimistokatu 8

24Aug

Turku-Åbo Kupittaa

18:30 Lemminkäisenkatu 11

25Aug

Turku-Åbo Kupittaa

18:30 Lemminkäisenkatu 11

26Aug

Turku-Åbo Kupittaa

18:30 Lemminkäisenkatu 11

27Aug

Turku-Åbo Kupittaa

18:30 Lemminkäisenkatu 11

28Aug

Turku-Åbo Kupittaa

13:00 Lemminkäisenkatu 11

28Aug

Turku-Åbo Kupittaa

17:00 Lemminkäisenkatu 11

29Aug

Turku-Åbo Kupittaa

13:00 Lemminkäisenkatu 11

29Aug

Turku-Åbo Kupittaa

17:00 Lemminkäisenkatu 11

30Aug

Loimaa Urh.keskus

18:30 Sammonkatu

31Aug

Huittinen Vanha urh.kenttä

18:30 Veteraanikatu

01Sep

Sastamala Varilan kenttä

18:30 Pihlajakatu 4

03Sep

Tampere Eteläpuisto

18:00 Eteläpuistonpolku

04Sep

Tampere Eteläpuisto

18:00 Eteläpuistonpolku

05Sep

Tampere Eteläpuisto

18:00 Eteläpuistonpolku

07Sep

Tampere Eteläpuisto

18:30 Eteläpuistonpolku

08Sep

Tampere Eteläpuisto

18:30 Eteläpuistonpolku

09Sep

Tampere Eteläpuisto

18:30 Eteläpuistonpolku

10Sep

Tampere Eteläpuisto

18:30 Eteläpuistonpolku

11Sep

Tampere Eteläpuisto

13:00 Eteläpuistonpolku

11Sep

Tampere Eteläpuisto

17:00 Eteläpuistonpolku

12Sep

Tampere Eteläpuisto

13:00 Eteläpuistonpolku

12Sep

Tampere Eteläpuisto

17:00 Eteläpuistonpolku

13Sep

Kangasala Pikkolan Tapahtumakenttä

18:30 Finnentie

14Sep

Valkeakoski Roukon kenttä

18:30 Pastellintie 12

15Sep

Valkeakoski Roukon kenttä

18:30 Pastellintie 12

16Sep

Riihimäki Talvikenttä

18:30 Pohjolankatu

17Sep

Hyvinkää Jäähallin p-alue

18:30 Vaiveronkatu 70

18Sep

Porvoo-Borgå Suiston kenttä

17:00 Meritullinkatu

19Sep

Porvoo-Borgå Suiston kenttä

13:00 Meritullinkatu

19Sep

Porvoo-Borgå Suiston kenttä

17:00 Meritullinkatu

20Sep

Sipoo-Sibbo Jäähallin kenttä

18:30 Urheilutie 2

21Sep

Kerava Keskuskoulun kenttä

18:30 Sibeliuksentie 4

22Sep

Tuusula Moukarinkujan kenttä

18:30 Moukarinkuja 18

23Sep

Järvenpää Annitädin kenttä

18:30 Annitädintie 1

24Sep

Järvenpää Annitädin kenttä

15:30 Annitädintie 1

24Sep

Järvenpää Annitädin kenttä

18:30 Annitädintie 1

26Sep

Lohja-Lojo Rantakenttä

13:00 Rantapuisto

26Sep

Lohja-Lojo Rantakenttä

17:00 Rantapuisto

27Sep

Kirkkonummi-Kyrkslätt Kuusalan kenttä

18:30 Nummitie 7

28Sep

Kauniainen-Grankulla Sahara

18:30 Eteläinen Suokuja 1

29Sep

Kauniainen-Grankulla Sahara

18:30 Eteläinen Suokuja 1