Performances

Search for a performance

Search by location or month

10Apr

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

13:00 Urheilukuja

10Apr

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

17:00 Urheilukuja

12Apr

Tammisaari-Ekenäs Markkinakenttä

17:00 Fleminginkatu

14Apr

Vihti K-kaupan kenttä

15:30 Kirjavantie 3

14Apr

Vihti K-kaupan kenttä

18:30 Kirjavantie 3

16Apr

Forssa Pilvenmäki

15:30 Pilvenmäentie 7

16Apr

Forssa Pilvenmäki

18:30 Pilvenmäentie 7

17Apr

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

18:30 Puusepänkatu 9

18Apr

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

13:00 Puusepänkatu 9

18Apr

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

17:00 Puusepänkatu 9

19Apr

Turenki Koulun kenttä

17:00 Koulutie

20Apr

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

21Apr

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

22Apr

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

23Apr

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

24Apr

Kotka Ruonalan kenttä

15:30 Mussalontie 280

24Apr

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

25Apr

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

26Apr

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

27Apr

Inkeroinen Kajalan kenttä

18:30 Kiekkokuja 1

28Apr

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

29Apr

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

01May

Heinola Ravirata

13:00 Mustaportinkatu

01May

Heinola Ravirata

17:00 Mustaportinkatu

02May

Jämsänkoski Myllymäen kenttä

18:00 Metsäoppilaitoksentie

03May

Mänttä Länsi-Koskelan kentt

17:00 Koskelankatu 7

04May

Keuruu Pallokenttä

18:30 Samuli Rantasentie

05May

Virrat Jäähallin piha

18:30 Urheilukuja 2

06May

Alavus Jäähallin kenttä

18:30 Lakiantie 5

07May

Jalasjärvi Lumiahon kenttä

18:30 Mäntylammintie 1

08May

Kauhajoki Urheilukeskus

18:30 Kenttätie 15

09May

Kurikka Paulaharjun kenttä

17:00 Paulaharjuntie 33

11May

Seinäjoki Törnävän kenttä

15:30 Huhtalantie

11May

Seinäjoki Törnävän kenttä

18:30 Huhtalantie

12May

Lapua Latosaari

18:30 Huhtalantie 142

13May

Alajärvi Yläkoulun kenttä

18:30 Kaupintie

14May

Suolahti Isomäen kenttä

18:30 Pölkinkatu

15May

Suonenjoki Pallokenttä

18:30 Koulukatu

16May

Pieksämäki Länsirinteen kenttä

17:00 Sinikellonkuja

17May

Varkaus Keskuskenttä

17:00 Osmajoentie

18May

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

19May

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

20May

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

18:30 Luuniemenkatu 3

21May

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

17:00 Luuniemenkatu 3

22May

Kiuruvesi Nivan kenttä

18:30 Soinintie 2

23May

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

24May

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

26May

Jääli Pallokenttä

18:30 Jäälintie

27May

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

28May

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

29May

Tornio Aittakenttä

15:30 Lukiokatu

29May

Tornio Aittakenttä

18:30 Lukiokatu

30May

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163

31May

Rovaniemi Ounaspaviljonki

13:00 Sodankyläntie 163

31May

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163