Föreställningar

Sök föreställning

Sök på ort eller månad

10April

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

13:00 Urheilukuja

10April

Karjaa-Karis Urh.hallin p-alue

17:00 Urheilukuja

12April

Tammisaari-Ekenäs Markkinakenttä

17:00 Fleminginkatu

14April

Vihti K-kaupan kenttä

15:30 Kirjavantie 3

14April

Vihti K-kaupan kenttä

18:30 Kirjavantie 3

16April

Forssa Pilvenmäki

15:30 Pilvenmäentie 7

16April

Forssa Pilvenmäki

18:30 Pilvenmäentie 7

17April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

18:30 Puusepänkatu 9

18April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

13:00 Puusepänkatu 9

18April

Hämeenlinna Kantolan Tapahtumapuisto

17:00 Puusepänkatu 9

19April

Turenki Koulun kenttä

17:00 Koulutie

20April

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

21April

Kouvola Mielakka

18:30 Ojaniityntie 3

22April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

23April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

24April

Kotka Ruonalan kenttä

15:30 Mussalontie 280

24April

Kotka Ruonalan kenttä

18:30 Mussalontie 280

25April

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

26April

Hamina Sibeliuskadun kenttä

17:00 Merikatu

27April

Inkeroinen Kajalan kenttä

18:30 Kiekkokuja 1

28April

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

29April

Lahti Laune

18:30 Launeenkatu 7

01Maj

Heinola Ravirata

13:00 Mustaportinkatu

01Maj

Heinola Ravirata

17:00 Mustaportinkatu

02Maj

Jämsänkoski Myllymäen kenttä

18:00 Metsäoppilaitoksentie

03Maj

Mänttä Länsi-Koskelan kentt

17:00 Koskelankatu 7

04Maj

Keuruu Pallokenttä

18:30 Samuli Rantasentie

05Maj

Virrat Jäähallin piha

18:30 Urheilukuja 2

06Maj

Alavus Jäähallin kenttä

18:30 Lakiantie 5

07Maj

Jalasjärvi Lumiahon kenttä

18:30 Mäntylammintie 1

08Maj

Kauhajoki Urheilukeskus

18:30 Kenttätie 15

09Maj

Kurikka Paulaharjun kenttä

17:00 Paulaharjuntie 33

11Maj

Seinäjoki Törnävän kenttä

15:30 Huhtalantie

11Maj

Seinäjoki Törnävän kenttä

18:30 Huhtalantie

12Maj

Lapua Latosaari

18:30 Huhtalantie 142

13Maj

Alajärvi Yläkoulun kenttä

18:30 Kaupintie

14Maj

Suolahti Isomäen kenttä

18:30 Pölkinkatu

15Maj

Suonenjoki Pallokenttä

18:30 Koulukatu

16Maj

Pieksämäki Länsirinteen kenttä

17:00 Sinikellonkuja

17Maj

Varkaus Keskuskenttä

17:00 Osmajoentie

18Maj

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

19Maj

Siilinjärvi Kasurilan hiihtokeskus

18:30 Viitonen 1920

20Maj

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

18:30 Luuniemenkatu 3

21Maj

Iisalmi Luuniemen Juhlakenttä

17:00 Luuniemenkatu 3

22Maj

Kiuruvesi Nivan kenttä

18:30 Soinintie 2

23Maj

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

24Maj

Kajaani Vimpelinlaakso

17:00 Kuntokatu 4

26Maj

Jääli Pallokenttä

18:30 Jäälintie

27Maj

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

28Maj

Kemi Peurasaari

18:30 Valtakatu 63

29Maj

Tornio Aittakenttä

15:30 Lukiokatu

29Maj

Tornio Aittakenttä

18:30 Lukiokatu

30Maj

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163

31Maj

Rovaniemi Ounaspaviljonki

13:00 Sodankyläntie 163

31Maj

Rovaniemi Ounaspaviljonki

17:00 Sodankyläntie 163