Skip to content
Home » Shows

SIRKUS FINLANDIA – SEASON 2022 SHOWS

Check the detailed addresses here.

May

Sat 21 May

OULU

18.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 22 May

OULU

18.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 24 May

OULU

18.30

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 25 May

OULU

18.30

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 26 May

OULU

18.30

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 27 May

OULU

18.30

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 28 May

OULU

13.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 28 May

OULU

17.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 29 May

OULU

13.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 29 May

OULU

17.00

Ylimaan kenttä

Maakotkantie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 30 May

II

18.30

Ranta-Kestilän kenttä

Rantakestiläntie 6

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 31 May

TORNIO

18.30

Aittakenttä

Lukiokatu

Buy tickets!
Ticketmaster

June

Wed 1 Jun

TORNIO

18.30

Aittakenttä

Lukiokatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 2 Jun

TORNIO

18.30

Aittakenttä

Lukiokatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 3 Jun

ROVANIEMI

18.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 4 Jun

ROVANIEMI

18.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 5 Jun

ROVANIEMI

18.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 7 Jun

ROVANIEMI

18.30

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 8 Jun

ROVANIEMI

18.30

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 9 Jun

ROVANIEMI

18.30

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 10 Jun

ROVANIEMI

18.30

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 11 Jun

ROVANIEMI

14.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 11 Jun

ROVANIEMI

18.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 12 Jun

ROVANIEMI

14.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 12 Jun

ROVANIEMI

18.00

Ounaspaviljonki

Sodankyläntie 163

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 13 Jun

KITTILÄ-LEVI

18.30

South Pointin p-alue

Levin Ympärystie

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 14 Jun

KITTILÄ-LEVI

18.30

South Pointin p-alue

Levin Ympärystie

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 15 Jun

SODANKYLÄ

18.30

Urh.puisto

Pekanranta

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 17 Jun

IVALO

18.30

Tapahtumatori

Sairaalantie 4

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 19 Jun

KEMIJÄRVI

18.00

Ahvensalmen kenttä

Värjärintie 6

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 20 Jun

KUUSAMO

18.30

Liik.keskuksen kenttä

Kitkantie 42

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 21 Jun

KUUSAMO

18.30

Liik.keskuksen kenttä

Kitkantie 42

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 22 Jun

ÄMMÄNSAARI

18.30

Jäähallin piha

Linkkikuja 2

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 23 Jun

SOTKAMO

18.30

Mustolan kenttä

Mustolantie

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 25 Jun

KAJAANI

18.00

Lohtajan kenttä

Satumaantie

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 26 Jun

KAJAANI

18.00

Lohtajan kenttä

Satumaantie

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 27 Jun

IISALMI

18.30

Luuniemen juhlakenttä

Luuniemenkatu 3

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 28 Jun

IISALMI

18.30

Luuniemen juhlakenttä

Luuniemenkatu 3

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 29 Jun

KUOPIO

18.30

Kuopiohallin kenttä

Opistotie 4

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 30 Jun

KUOPIO

18.30

Kuopiohallin kenttä

Opistotie 4

Buy tickets!
Ticketmaster

July

Fri 1 Jul

KUOPIO

18.30

Kuopiohallin kenttä

Opistotie 4

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 2 Jul

KUOPIO

14.00

Kuopiohallin kenttä

Opistotie 4

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 2 Jul

KUOPIO

18.00

Kuopiohallin kenttä

Opistotie 4

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 3 Jul

OUTOKUMPU

18.00

Matovaaran kenttä

Kuusjärventie 10

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 4 Jul

JOENSUU

19.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 5 Jul

JOENSUU

19.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 6 Jul

JOENSUU

19.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 7 Jul

JOENSUU

19.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 8 Jul

JOENSUU

16.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 8 Jul

JOENSUU

19.00

Louhelan kenttä

Länsikatu 19

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 9 Jul

KITEE

18.00

Hutsin kenttä

Urheilutie 7

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 10 Jul

PARIKKALA

18.00

Ravi- ja markkinakenttä

Parikkalantie 1

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 11 Jul

IMATRA

19.00

Vuoksenniskan kenttä

Vuoksenniskantie 96

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 12 Jul

IMATRA

19.00

Vuoksenniskan kenttä

Vuoksenniskantie 96

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 13 Jul

LAPPEENRANTA

19.00

Kisapuisto

Kisakatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 14 Jul

LAPPEENRANTA

19.00

Kisapuisto

Kisakatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 15 Jul

LAPPEENRANTA

16.00

Kisapuisto

Kisakatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 15 Jul

LAPPEENRANTA

19.00

Kisapuisto

Kisakatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 16 Jul

SAVITAIPALE

18.00

Urh.kenttä

Urheilutie

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 17 Jul

MIKKELI

18.00

Lähemäen kenttä

Peltokatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 18 Jul

MIKKELI

19.00

Lähemäen kenttä

Peltokatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 19 Jul

VARKAUS

19.00

Keskuskenttä

Osmajoentie

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 20 Jul

VARKAUS

19.00

Keskuskenttä

Osmajoentie

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 21 Jul

PIEKSÄMÄKI

19.00

Länsirinteen kenttä

Sinikellonkuja

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 22 Jul

SUONENJOKI

19.00

Keskustan kenttä

Koulukatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 23 Jul

JYVÄSKYLÄ

18.00

Huhtasuon liikuntapuisto

Kangasvuorentie 22

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 24 Jul

JYVÄSKYLÄ

18.00

Huhtasuon liikuntapuisto

Kangasvuorentie 22

Buy tickets!
Ticketmaster
Mon 25 Jul

JYVÄSKYLÄ

19.00

Huhtasuon liikuntapuisto

Kangasvuorentie 22

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 26 Jul

JYVÄSKYLÄ

19.00

Huhtasuon liikuntapuisto

Kangasvuorentie 22

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 27 Jul

SUOLAHTI

19.00

Isomäen kenttä

Pölkinkatu

Buy tickets!
Ticketmaster
Thu 28 Jul

VIITASAARI

19.00

Isoahon kenttä

Isoahontie

Buy tickets!
Ticketmaster
Fri 29 Jul

ALAJÄRVI

19.00

Yläkoulun kenttä

Kaupintie

Buy tickets!
Ticketmaster
Sat 30 Jul

VAASA-VASA

18.00

Huutoniemen kenttä

Teinikuja

Buy tickets!
Ticketmaster
Sun 31 Jul

VAASA-VASA

18.00

Huutoniemen kenttä

Teinikuja

Buy tickets!
Ticketmaster

August

Mon 1 Aug

VAASA-VASA

18.00

Huutoniemen kenttä

Teinikuja

Buy tickets!
Ticketmaster
Tue 2 Aug

TEUVA

18.30

Kafiaarin kenttä

Tiilitie

Buy tickets!
Ticketmaster
Wed 3 Aug

KAUHAJOKI

18.30

Urh.keskus

Kenttätie 15